Share | 
 

 Wstępne informacje

Go down 
AutorWiadomość
Jaqen H'ghar
Administrator
avatar

Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 28

PisanieTemat: Wstępne informacje   Pon Lis 10, 2014 1:53 pm

EVENTY:To tu właśnie możecie zaznajomić się ze szczegółowymi informacjami o evencie/misji/zadaniu, które Was interesuje. Są one podzielone na trzy różne rodzaje:


1. Eventy ogólnoforumowe


  Są to misje urządzane na największą skalę i najczęściej z największą ilością członków. Ich organizacją zajmuje się przeważnie 2+ userów, tudzież Adminów i Mistrzów Gry. Mogą rozciągać się w czasie nawet do okresu dwóch tygodni. Choć czasem i to jest mało. Uzyskuje się w nich też bardzo wartościowe nagrody.


2. Eventy sforowe *

  Misje prowadzone w obrębie jednej sfory lub sojuszniczych. Często są poświęcone konkretnemu celowi wiążącemu się z ideologią sfory lub zdobyciem przypisanych jej wynagrodzeń czy też rang dodatkowych. Misją kieruje władza lub osoby wcześniej wyznaczone przez sforę (zapewne po wcześniejszych konsultacjach o samej imprezie). Nagrody za udział powinny przyznawać Alfy stąd też to w ich interesie jest powiadomienie Administracji o potrzebie wpisania poszczególnych nagród w profil usera (w przypadku gdy nie ma żadnego Admina z danej sfory).


3. Misje indywidualne  O tych misjach zbyt wielu informacji z uprzedzeniem możecie tu nie znaleźć. To by się one dla Was odbył leży tylko i wyłącznie w Waszym interesie (no chyba że jakiś MG sam zaproponuje coś dla kogoś, kto pierwszy ten lepszy). Zgłaszać się możecie w Zapisach, w temacie "Zapisy Indywidualne". Tam jeden z MG przejrzy Wasze zgłoszenie i do informacji o eventach będzie wstawiał temat noszący nazwę Waszej postaci w której będzie przeznaczone dla Was zadanie. Te misje są wykonywane na tutejszym terenie NIE na Obcych.Warto pamiętać że eventy które odbywają się tutaj nie wymagają przerywania fabuły w reszcie tematów na forum. Panuje tu zasada bycia w dwóch miejscach jednocześnie, od teraz nie musisz przerywać ciekawej fabuły by dostać się na event - choć oczywiście możesz. Odnośnie kwestii zdobywanych obrażeń czy innych efektów wpływających na postać - ich konsekwencję odczuwać będziecie dopiero po ZAKOŃCZENIU danego eventu.


Osoby które dodają informację o konkretnych eventach muszą pamiętać o paru zasadach i formularzu (który może być poszerzany o własne dodatkowe rubryki czy też informacje):


  1. W temacie musi być umieszczona nazwa Eventu!
  2. Informacja musi być dodana co najmniej tydzień lub dwa (w zależności od wielkości, ogólnoforumowe raczej tyczą się dwóch tygodni) przed samą imprezą.
  3. Miejsce imprezy ma być dodane w Fostelavionie, zaś sam temat to nazwa Eventu, a nie jakieś wymyślne miejsca. W przypadku potrzeby posiadania więcej niż jednego tematu proszę zgłosić się do Administracji.


Formularz:

Kod:
[b]Nazwa Eventu:[/b]
[b]Data wydarzenia:[/b]
[b]Czas trawania:[/b]
[b]Prowadzący:[/b]

[b]Opis Eventu:[/b]
[list]TEXT[/list]

[b]Potrzebne przedmioty:[/b] (Opcjonalnie)
[b]Potrzebne umiejętności:[/b] (Opcjonalnie)

[b]Dodatkowe informacje:[/b]

[b][i]Nagrody:[/i][/b]
* - informacja niepotwierdzona, nie wiadomo jeszcze czy misje sforowe też się tu będą odbywać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Wstępne informacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: EVENTY :: TABLICA :: INFORMACJE O EVENTACH-
Skocz do: