Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 [FABUŁA] Ktoś popisze?

Go down 
+4
Tyene
Levi
Lux
Andromeda
8 posters
AutorWiadomość
Andromeda
Dorosły pies



Female Liczba postów : 9
Join date : 16/11/2014

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptyWto Lis 18, 2014 11:17 pm

Czyli temat dla użytkowników poszukujących osób wolnych na fabule. Zasada jest prosta - wpisujesz (lub nie), czego pragniesz od rozmówcy, a swoją "dostępność" zgłaszasz na dole posta prostym aktualne... Jeżeli otrzymasz wiadomość zwrotną, na PW czy w temacie i znajdziesz osobę do fabuły, edytuj swojego posta, by poinformować innych, iż ogłoszenie jest już nieaktualne.

na założenie tematu mam zgodę najwyższego organu władzy. naaajwyższego. temat ma przyczynić się między innymi do zachowania porządku w tymże subforum. kocham i pozdrawiam.

P.S. Temat jest absolutnie dla każdego - kto czuje, że nie jest dla niego baaardzo się myli.
P.S.2 Temat ma także na celu zniwelowanie prób porozumienia się o fabułę na SB - tutaj pytanie na pewno nie przepadnie pośród innych wiadomości.
Powrót do góry Go down
Lux
Dorosły pies
Lux


Female Liczba postów : 23
Join date : 13/11/2014

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptyCzw Lis 20, 2014 5:46 pm

Gdziekolwiek i z kimkolwiek. Nie mam specjalnych wymagań. Chcę zdobyć paru znajomych dla Lux. Piszcie na pw :>

Nieaktualne.


Ostatnio zmieniony przez Lux dnia Sob Lis 22, 2014 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Levi
Pomiot Ciernia
Levi


Male Liczba postów : 229
Join date : 09/11/2014
Skąd : Underground City

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptyPią Lis 21, 2014 9:18 am

Nie uogólniam, bo przyjmę każdego chętnego like serio ~ Byleby się przygotował na to, że mój wampirek ma przejawy filozoficznych gadek mimo swojego młodego wieku c:
No i mogę jeszcze zaproponować moje drugie konto - Niję - jakby kto wolał z kobitą popisać. Kontakt na pw.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Tyene
Dorosły pies
Tyene


Female Liczba postów : 35
Join date : 09/11/2014

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptyPią Lis 28, 2014 9:42 pm

Do popisania dla Tyene lub Andromedy - PW to Tyene poproszę ;-;

aktual.
Powrót do góry Go down
Tsaheylu
Dorosły pies
Tsaheylu


Male Liczba postów : 61
Join date : 20/11/2014

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptyPią Lis 28, 2014 9:50 pm

Szepcząca do rozmowy, szuka przyjaciół itp.

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Ishyria
Dorosły pies
Ishyria


Female Liczba postów : 35
Join date : 11/11/2014
Age : 27

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptySro Gru 10, 2014 6:40 pm

Poszukuję kogoś do fabuły. Bo rozruszać się muszę wreszcie wkręcić się w ponowny rytm pisania z kimś i czekania na odpisy.

Levi lookaj na to! Tsssiii...


Aktualne.
Powrót do góry Go down
Bezimienna
Dorosły pies
Bezimienna


Female Liczba postów : 15
Join date : 23/11/2014
Age : 29

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptyWto Gru 16, 2014 8:21 pm

Zapraszam do wzięcia udziału w polowaniach i misjach! Wystarczy napisać do mnie wiadomość na PW czy czacie Smile
Powrót do góry Go down
Vertumnus Trevento
Dorosły pies
Vertumnus Trevento


Male Liczba postów : 121
Join date : 11/11/2014

[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? EmptySro Gru 17, 2014 7:55 pm

Ja też szukam jakiegoś towarzysza. Very Happy

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[FABUŁA] Ktoś popisze? Empty
PisanieTemat: Re: [FABUŁA] Ktoś popisze?   [FABUŁA] Ktoś popisze? Empty

Powrót do góry Go down
 
[FABUŁA] Ktoś popisze?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: TECHNIKALIA :: POSZUKUJĘ USERA NA..-
Skocz do: