Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 eSPe

Go down 
+14
Cormercal
Tajemniczy Rycerz
Feindschaft
Madness
Mel
Steele
Levi
Szepcząca
Tsaheylu
Mahzun
Dammit
Saul
Sénrís Sezárið
Jaqen H'ghar
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

eSPe Empty
PisanieTemat: eSPe   eSPe EmptyPon Gru 01, 2014 7:36 pm

Czas coś zrobić, zwracam się z prosba do Was wszystkich.. co zrobic zeby bylo lepiej, kazdy z nas chce zeby SP istnialo, wiec co robic?
Powrót do góry Go down
Sénrís Sezárið
Dorosły pies
Sénrís Sezárið


Female Liczba postów : 63
Join date : 11/11/2014
Skąd : Fjallfríðu Føroyar

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyPon Gru 01, 2014 8:14 pm

Złoty środek: grać! Smile
Powrót do góry Go down
Saul
Dorosły pies
Saul


Male Liczba postów : 34
Join date : 25/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyPon Gru 01, 2014 8:44 pm

To, że grać to na pewno. Jednak najpierw należałoby ogarnąć sfory, pomoc tym, które nie mają nic ogarnięte czy też po prostu mają mało członków, następnie chociaż wiem, że to szalony pomysł wybrać władzę wszystkich sfor. Trzeba to zrobić jak najszybciej by miał kto pilnować terminów oraz ogarniać tematy sforowe. A potem jeśli to już zostanie zrobione wchodzić na fabulę i grać. Tylko tyle mozna zrobić, poza tym można też spróbować z reklamą forum choc wiem, że to ciężka sprawa.
Powrót do góry Go down
Sénrís Sezárið
Dorosły pies
Sénrís Sezárið


Female Liczba postów : 63
Join date : 11/11/2014
Skąd : Fjallfríðu Føroyar

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyPon Gru 01, 2014 11:58 pm

No o alfach mówiłam już dawno temu, bo teraz jest tak, że nie ma kto ogarniać, nic się nie dzieje to i ludzie motywacji nie mają.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 2:52 pm

Teraz wybory Alf nie mają sensu.. jest nas zbyt mało a co dzień nasza liczba się kurczy. Nie wiem czy to wypalenie.. czy fakt, że SP większości kojarzy się z czymś złym? Opuściło nas dwóch Administratorów i dobrych graczy. Ja chcę, żeby SP dalej istniało.. tylko niestety już nie wiem co zrobić, żeby się tak szybko nie wypalało.
Stworzyliśmy nowy i według nas (Adminów), bardziej przejrzysty system tego wszystkiego a i tak spotkał nas zawód, jak możecie zauważyć.
Powrót do góry Go down
Saul
Dorosły pies
Saul


Male Liczba postów : 34
Join date : 25/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 3:04 pm

Jaq wiesz czemu Katarina i Jimmy opuścili forum. Ja uważam, że należałoby zastanowić się nad tym co teraz zrobić by było dobrze. Masz rację, Kat i Jummy byli świetnymi graczami ale jedno z nich nie było dobrym wyborem na administratora co pokazała ankieta. Dlatego należy sie treaz zastanowić co zrobić by ludzie wrócili i by zaczęło im zależeć na forum. Ok wybory Alf teraz są bardzo złym pomysłem, ale przed tą całą afera z Kat miały szansę się powieść. Może jeśli dałoby się to odwrócić, to po prostu przywrócić magię SP i wówczas może to by coś dało. Ale to tylko moje zdanie. Coś zrobić na pewno trzeba. Poza tym przydaloby się przywołać do porządku innych adminów i powiedzieć iom jasno, że powinni wykonywać swoje obowiązki. Bo jak na razie to widzę tylko Ciebie. Levi nie widziałem już od dłuzszego czasu, a jak wchodzi to milczy. Po prostu jest za duży chaos i ludzie nie wiedzą czy forum jest w przebudowie czy też działa.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 3:06 pm

Ja ogarniać forum z Nivisem tak na dobrą sprawę możemy tylko w weekend, bo teraz mamy lichy dostęp do internetu aka komputera, a z telefonu ciężko jest ogarniać; mimo że robiłem to praktycznie cały czas.
Postaram się ogarnąć Opis Gry, żeby był bardziej przejrzysty, ustalić pewne zasady.
Powrót do góry Go down
Saul
Dorosły pies
Saul


Male Liczba postów : 34
Join date : 25/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 3:09 pm

To należy jeszcze zmobilizować innych użytkowników by w ogóle chcieli coś robić. Bo co z tego, że opisy są porobione jak wszystko stoi. W takich chwilach przydałby się ktos, kto mógłby ogarniać forum w tygodniu, a takiej osoby na razie nie ma.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 3:12 pm

Ja się postaram, no ale nie obiecuję. Mogę w tygodniu ogarniać opisy a w weekend je wstawiać.
A i Saul masz pw na Ciernistym koncie.

Co jeszcze trzeba zrobić?
Powrót do góry Go down
Dammit
Administrator
Dammit


Male Liczba postów : 149
Join date : 23/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 3:25 pm

Na początek należałoby poogarniać opisy rang w każdej sforze, by były zrobione. Potem zastanowić się nad wynagrodzeniami, a na koniec po prostu zastanowić się nad tym jak rozreklamować forum. Tylko to mi na dzień dzisiejszy przychodzi do głowy.

I tak BTW masz odpowiedź Jaq.
Powrót do góry Go down
Mahzun
Dorosły pies
Mahzun


Male Liczba postów : 49
Join date : 11/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 9:20 pm

Nie wiem jak sprawić, by ludzie wrócili tutaj, albo by kolejne osoby się zbierały.
Mieliśmy konto na FB? Leży i się kurzy, może akurat ktoś by zauważył u siebie na tablicy, wszedł, zobaczył. Nie wiem.
Mi zmiana nastawienia forum na magię się spodobała, ale muszę przyznać, że to co mi się tu bardzo podobało to ogrom maggi, duża ilość cudnych wynagrodzeń, to według mnie dawało użytkownikowi jakiś wybór nad tym jak chciał kreować postać, to przyciągała, bo duża ilość for albo w ogóle nie ma magii, ale jest ona serio nie zauważalna. A ten ogrom strasznie odróżniał od pozostałych stron. Co prawda wciąż mamy tą moc i to zaklęcie, ale to nie to samo tak naprawdę.

ps. I w sumie tak się zastanawiam, ogłoszenia u góry będą tak jak kiedyś czy nie?

nie wiem co tak naprawdę chciałam przekazać, chciałabym mieć jakiś pomysł, coś, no ale idk nie mam, a to forum to wspomnienia, sentyment, bez niego będzie po prostu jakoś dziwnie, nie będę miała do czego wracać w wolne dni albo coś, zresztą tak jak inni pewnie.
Powrót do góry Go down
Tsaheylu
Dorosły pies
Tsaheylu


Male Liczba postów : 61
Join date : 20/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 9:39 pm

Forum trzeba rozesłać, promować gdzie się da. Pisać do starych użytkowników zachęcać do powrotu. Mnie tak przyciągnęła bodajże Edwardowa.
Poza tym, muszę się zgodzić z Mahzunem, że ta magia która była na sb naprawdę nas wyróżniała od innych for (nie wiem jak się odmienia słowo forum xd). Może i były konta "Bogi" gdzie nie dało im się nic zrobić, ale to przez tą nieuwagę, że tego wszystkiego można było mieć bez ograniczeń. Myślę, że przywrócenie częściowej magii ułatwiłoby sprawę. Chociażby rangi. Mogłyby one mieć te swoje cechy magiczne, które by właśnie wyróżniały każdego i jego stopień w sforze. Bo teraz to jest w sumie nic, ten dobrze walczy, tamten dobrze pływa. Moim zdaniem to jest dobre, na 5 rang, bo więcej ciężko skleić, by się one jeszcze od siebie różniły. Moce specjalne też były i oczywiście w nieograniczonej ilości, to też błąd, mogliśmy się ograniczyć do jednej w sforze i jednej ogólnej. I wyeliminować cechy które robią z postaci niezniszczalnego (np, nieśmiertelność, zabijanie za jednym ciosem). Mogłyby zabierać max pół życia, a nikt poza MG/Alfy/Administracja i oczywiście za zgodą użytkownika, chyba że jest to inna sytuacja niż po prostu walka, nie może zabić postaci. Ograniczenie tego o pewnego stopnia i wyeliminowanie tych rzeczy co wypisałam, byłoby naprawdę większym urozmaiceniem do gry. Ale to już wy Administratorzy tworzycie to forum tak jak wy je widzicie, wiec to wasza głównie decyzja jest. Lecz tak jak mówię, było by lepiej z tą cząstką magii.
Zachęcać do aktywności, trzeba przede wszystkim w SK. Niech Administracja rozdaje już punkty od A/A, za właśnie aktywność w SK, niech osoby aktywniejsze piszą do Adminów, że ten się stara tamten to, nagradzać, by przyciągnęło to uwagę innych (oczywiście nie chodzi mi o to, by dawać nie wiadomo co, by po prostu sztucznie przyciągnąć ludzi, ale na zachętę po 1 np.). Początki zawsze są najtrudniejsze i trzeba przez to jakąś przebrnąć.
No i zrobienie ogłoszeń, jak wspomniał Mahzun byłoby dobre by się na bieżąco orientować co i jak z innymi sforami. By na wejście, nowi użytkownicy, wiedzieli, gdzie potrzebna jest bardziej pomoc (w jakim stadzie) itp. itd.
No i rameczka ogłoszeniowa z pogodą <3
Powrót do góry Go down
Dammit
Administrator
Dammit


Male Liczba postów : 149
Join date : 23/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 9:49 pm

Z chęcią wysłuchałem waszych próśb. Przekażę je odpowiednim osobom, bo ja tutaj nie wiele mogę. Staram sie oczywiście pomóc jak tylko mogę tylko powiedzieć, że dołożę starań by forum wróciło do świetności, chociaż gdybym miał poprzerabiać wszystkie rangi we wszystkich sforach.
Powrót do góry Go down
Mahzun
Dorosły pies
Mahzun


Male Liczba postów : 49
Join date : 11/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 9:54 pm

Gdybyśmy uznali, że moce rang mogą wrócić, zawsze można się cofnąć na stare sp, tam wciąż wszystko jest. wystarczy wybrać i skopiować/zmienić.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:28 pm

Myślałem o tym żeby przywrócić magię w wynagrodzeniach Sfor. Dać na razie ograniczenie powiedzmy 4 wynagrodzenia na Sforę. Będzie to już jakiś krok w stronę magii co może być ciekawe.
Mi zalezalo, żeby rangi były czysto fabularne a nie naszpikowane magią do cna. Sam mogę pomóc w ogarnianiu opisów do rang jak coś.
Ogłoszenia będą, w zasadzie to jestem w trakcie ich robienia, ramka z pogodą też będzie. Myslalem też o zmianie stylu na święta na biało-czerwony.
Powrót do góry Go down
Szepcząca
Dorosły pies
Szepcząca


Female Liczba postów : 182
Join date : 12/11/2014
Age : 26

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:35 pm

Ale nie mają być nafaszerowane magią, te rangi, tylko jakimiś pomocnymi w walce, w obronie, czy inne takie. W zależności od stopnia.
Tak zmiana kolorków mi się podoba na święta.
Może jakieś świąteczne konkursy? I misja dla wszystkich sfór ^^
Powrót do góry Go down
Dammit
Administrator
Dammit


Male Liczba postów : 149
Join date : 23/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:45 pm

Możliwa jest jakaś niewielka zmiana w wuglądzie psowatego. Na przykład płetwy na grzbiecie... Ale oczywiscie to tylko przykład.
Powrót do góry Go down
Szepcząca
Dorosły pies
Szepcząca


Female Liczba postów : 182
Join date : 12/11/2014
Age : 26

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:49 pm

No tak racja. Tylko, mi chodziło o to jak pisałam parę postów wyżej, że moc w rangach naprawdę pomagała w fabule. I myślenie nad rangami czysto fabularnymi pokładają się albo z specjalizacjami, albo nie będą zbytnio urozmaicone, bo będą się nie wiele od siebie różnić. Moce pozwalały postaci kształtować się fabularnie moim zdaniem bardziej, niż teraz. A poza tym, przez fabularne rangi nie da się tak ująć różnicy w ich stopniach, jak w rangach w połowie magicznych.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:51 pm

Tylko że nie ma byc az takiej roznicy ze Alfa rozwala jednym spojrzeniem. Dlatego mają być bez magii.
Powrót do góry Go down
Dammit
Administrator
Dammit


Male Liczba postów : 149
Join date : 23/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:56 pm

Uwierz mi Szepcząca wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć. Jaq już widzial efekty mojej pracy może zaświadczyć, że jest to możliwe. Poza tym rangę czysto fabularną też da się fajnie rozwinąć.
Powrót do góry Go down
Szepcząca
Dorosły pies
Szepcząca


Female Liczba postów : 182
Join date : 12/11/2014
Age : 26

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 10:58 pm

Tsaheylu napisał:
Myślę, że przywrócenie częściowej magii ułatwiłoby sprawę. Chociażby rangi. Mogłyby one mieć te swoje cechy magiczne, które by właśnie wyróżniały każdego i jego stopień w sforze. Bo teraz to jest w sumie nic, ten dobrze walczy, tamten dobrze pływa. Moim zdaniem to jest dobre, na 5 rang, bo więcej ciężko skleić, by się one jeszcze od siebie różniły. Moce specjalne też były i oczywiście w nieograniczonej ilości, to też błąd, mogliśmy się ograniczyć do jednej w sforze i jednej ogólnej. I wyeliminować cechy które robią z postaci niezniszczalnego (np, nieśmiertelność, zabijanie za jednym ciosem). Mogłyby zabierać max pół życia, a nikt poza MG/Alfy/Administracja i oczywiście za zgodą użytkownika, chyba że jest to inna sytuacja niż po prostu walka, nie może zabić postaci. Ograniczenie tego o pewnego stopnia i wyeliminowanie tych rzeczy co wypisałam, byłoby naprawdę większym urozmaiceniem do gry.

Pisałam właśnie o tym i moglibyśmy ograniczyć tą magię, by nie było właśnie takich sytuacji i postaci "Bogów".
Racja można rozwinąć, ja się z tym zgadzam. Tylko chodzi mi o cząstkę starego sp, które tak przyciągało (swoją innością).
Powrót do góry Go down
Mahzun
Dorosły pies
Mahzun


Male Liczba postów : 49
Join date : 11/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptyWto Gru 02, 2014 11:08 pm

Jeżeli tak, to wydaje mi się, że przywrócenie 4 wynagrodzeń i zostawienie rang bez mocy byłoby ok. Tylko ich ilość można by zmniejszyć, bo nie łatwo wymyślać skoro niczego nie wprowadzają i w sumie jest to trochę bezcelowe. Chyba, że zrobilibyśmy tak jak mówi Szepcząca.
Powrót do góry Go down
Levi
Pomiot Ciernia
Levi


Male Liczba postów : 229
Join date : 09/11/2014
Skąd : Underground City

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptySro Gru 03, 2014 8:37 am

Dla ogólnej wiadomości; ja wchodzę mordki, ja doskonale wiem jak wygląda sytuacja, ale też jestem dorosłym człowiekiem i mam swoje problemy. No i kota. Starego kota, który obecnie potrzebuje, aby go nosić i na niego patrzeć, so... Ale dobra, moje pierdolenie jest raczej niepotrzebne, bo w sumie nie muszę się tłumaczyć. Fakt, że się trochę rozleniwiłam, ale to było chwilowe! I swear! D:

Anyway, sytuacja z SP jest taka jaka przewidywałam, że będzie; początkowo duży zryw, a potem stopniowy opad, aż wreszcie klęska. Wiem, że może się to wydać trochę pesymistyczne, niemniej z natury jestem realistą i nawet na samym początku mówiłam Nivisowi i Fenowi, że obecny system nie przejdzie. Potem fakt faktem się do niego przekonałam, ale wciąż pozostawały u mnie wątpliwości, których nijak nie dało się zniwelować. Wątpliwości, które wydają mi się całkiem logiczne. Dlaczego?

Bo to co obecnie jest SP nie jest tym SP, w którym każdy się zakochał. I okej, ja rozumiem, że tamto SP to były kłótnie, to była strata nerwów, to było od chuja wynagrodzeń, magii i tym podobnych rzeczy, ale jednak ludzie tam grali i nawet jeśli wszyscy zdawaliśmy sobie świetnie sprawę z tego, że niekiedy to przesada - to jednak graliśmy. Mniej lub bardziej intensywnie - ale zawsze. I ja uważam, że czegoś takiego powinniśmy się trzymać, nawet jak nam inni ludzie mówią, że mamy przesyt. Może i mamy - co im do tego? To jest nasze, wszyscy to tworzyliśmy, wszyscy na to pracowaliśmy i wszyscy mieliśmy przy tym morze zabawy. A teraz? Szczerze jak widziałam, że po raz ęty należy przerabiać opisy i rang i wynagrodzeń - które notabene ludzie stworzyli x lat temu i działały świetnie - to mi zwyczajnie ręce opadły. Dużo prościej byłoby umniejszyć magię w samych rangach i wynagrodzeniach niż ją najzwyczajniej w świecie wywalać do kosza. Dlaczego? Bo byłoby prościej i wszystko poszłoby dużo sprawniej, a nie jak teraz, gdzie całokształt zwyczajnie leży i dogorywa. Skoro moce postaci posiadają konsekwencję to dlaczego rangi w stadach czy wynagrodzeniach też miałyby tych konsekwencji nie mieć. Magia jest przecież cholernie chaotyczna, więc raczej se nie wyobrażam iż każdy okiełzna ją od razu. Ponadto, można by połączyć rangi ze sobą tak, że awans na jedną uniemożliwiałby awans na drugą, ale otwierał awans na jeszcze inną, co nadałoby rangom faktycznie jaką hierarchię, a nie jak było kiedyś, że się randomowo umieszczało kogoś tam czy tu, bo tak ~

No, ale najważniejsze z tego wszystkiego to i tak jest granie na fabule, odwiedzanie jej etc. Jeśli nie widać żadnego życia ze strony graczy to automatycznie chętni do rejestracji odchodzą - a nawet ci zarejestrowani - i spadamy w dół :I
Powrót do góry Go down
Steele
Dorosły pies
Steele


Male Liczba postów : 21
Join date : 17/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptySro Gru 03, 2014 4:09 pm

Levi napisał:
Bo to co obecnie jest SP nie jest tym SP, w którym każdy się zakochał.

Woo, podpisuję się pod tym wszystkim czym tylko mogę. Nawet to samo napisała Paz jak po raz pierwszy zobaczyłam to SP. Ja również wolałabym powrotu starego dobrego SP niż jakieś unowocześnianie, zmienianie i nie wiadomo co jeszcze robienie, bo to nie daje niczego. SP na mf było dobre, tak wszyscy grali, kłótnie były, bo były, ale było fajnie, z cała magią, urozmaiceniami, wynagrodzeniami i mnóstwem rang, w których każdy mógł przebierać jak chciał. A teraz? Wynagrodzenia magiczne z tego co wiem - nie. Bestie dotąd wygrodzenia stadne, nagle stają się ogólno dostępne i w ogóle, sfory tracą na swej niezwykłości, bo nie mają już magii swoich żywiołów i niczym szczególnym właściwie już się nie wyróżniają. Od razu w tym nowym waszym systemie nie spodobało mi się, że każdy na wstępie może mieć już jakąś magię, zaklęcia czy jak to się właściwie zwie. Jakieś nowe tereny, nie wiadomo co ... właśnie to mnie głównie odrzuca od grania tu, mimo, żebym chciała dla chociażby kilku znajomych mordek, ale no .. ugh, tak ciężko naprawdę.
Dobra, w sumie nie będę dalej smęcić, bo to temat do tego, co zrobić z SP, aby żyło.
Cóż.
Przywrócić prawdziwe SP, nie jakieś nowe.
Tyle ode mnie, odmeldowuje się.
Możecie nawet to zignorować xd
Powrót do góry Go down
Mel
Dorosły pies
Mel


Male Liczba postów : 5
Join date : 30/11/2014

eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe EmptySro Gru 03, 2014 4:16 pm

Zgadzam się z Levi. Skoro przez 7 lat było dobrze to czemu nagle jest źle? Problem leży według mnie gdzie indziej.
1. Brak zaangażowania.
Nie mówię tu o administracji, ale ogólnie o użytkownikach forum. Są osoby, którym zależy na SP to widać. Wchodzą, grają, piszą... Cokolwiek, ale przeczytajcie ilu jest użytkowników a ilu z nich wchodzi na forum. Jednym się nie chce, inni to olewają inny nie mogą. Zakończę ten punkt postawieniem jednego pytania. Komu zależy na SP?

2. Brak zgrania.
Powtarzam i powtarzać będę, że najważniejszym czynnikiem budującym cokolwiek jest zgranie. Pamiętam do dziś sytuację z przed roku gdzie grupa osób, którym zależało na rzekomo zamkniętym wtedy SP założyła jego reaktywację(nie wiadomo do końca czy legalnie, ale nie o to mi chodzi.) W każdym bądź razie jedna z tych osób została ,,osaczona'' i zhejtowana przez grupkę pseudo obrońców SP. Ja rozumiem, ż jeśli to był plagiat pewne osoby miały prawo się zdenerwować, ale czy nie można było wynaleźć tzw złotego środka? Pójść na kompromis? I nie, nie piszę tego, żeby wyciągnąć stare brody, tylko żeby pokazać jak gniew przesłonił dążenie do wspólnego celu. Czego my w końcu chcemy? Czy zależy nam na przywróceniu SP czy na pogrążeniu osób niezgadzających się z naszymi poglądami czy też po prosty... robiących to samo co my? Kolejnym dowodem jest trwająca rok reaktywacja. Forum umarło, to miała być Azara, ale nagle po roku ktoś się obudził i jest to SP. Jak coś robimy, to to róbmy.

Tak, tak, popisałam, popisałam i o co mi chodzi? A mianowicie o to, że powinniśmy się wreszcie kopną w tyłki, zapytać się czy nam zależy i dopiero wtedy porządnie zabrać się za reaktywację. Tak wygląda moje stanowisko w tej sprawie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





eSPe Empty
PisanieTemat: Re: eSPe   eSPe Empty

Powrót do góry Go down
 
eSPe
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: TECHNIKALIA :: PROPOZYCJE I PROŚBY-
Skocz do: