Share | 
 

 Walka, okaleczenia, śmierć

Go down 
AutorWiadomość
Jaqen H'ghar
Administrator
avatar

Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 28

PisanieTemat: Walka, okaleczenia, śmierć   Pią Gru 05, 2014 8:51 pm


  W A L K A.

  • Aby stan nazwać walką, powinien on trwać przez co najmniej cztery posty każdej ze stron, nie mniej.
  • Walki mogą być drobnymi potyczkami o rozmaite błahostki, poważnymi, zorganizowanymi bijatykami lub też starciem o konkretną sprawę. To zależy już od naszych i naszego przeciwnika intencji. Każda walka prowadzona jest na zasadzie „pies A -> pies B -> pies C -> pies A -> pies B -> pies C -> ... i tak dalej”. Istotny jest fakt, że o ile w przypadku pierwszego rodzaju walki automatycznie zwycięża postać silniejsza względem punktów siły, o tyle w przypadku dwóch kolejnych obecność MG jest obowiązkowa. Cały pojedynek podlega jego obiektywnej ocenie. Co się w nią wlicza?


    - ilość punktów siły.- wielkość rasy, którą przyjęła Twoja postać.- oryginalność, pomysłowość i kreatywność obrony oraz ataku, a także styl pisanych postów (to liczy się najbardziej).


  • Podczas walk można korzystać zarówno z magii, jak i siły fizycznej - jeżeli któreś z w/w wymienionych ma być zabronione, trzeba o tym zdecydować na samym wstępie, nie w trakcie.
  • Jeśli starcie nie toczy się o stawkę życia i śmierci, nie można przeciwnika zabić. Stawkę również uzgadnia się na początku. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy wróg jest skazanym przez Alfy zdrajcą lub wcześniej sam prosił o uśmiercenie swojej postaci. Wiem, to dziwne, ale zdarzają się takie osobliwe przypadki.

  O K A L E C Z A N I E.

  • Czym według naszych kryteriów jest trwałe okaleczanie? Otóż m.in. zaliczyć można do niego pozbawienie dowolnego zmysłu na zawsze, oderwanie kończyny i wszelkie inne ataki, po których przeciwnik nie będzie mógł powrócić wcześniej czy później do stanu pierwotnego (jak przy złamaniu kości).
  • Trwałe okaleczanie jest zabronione podczas niezaplanowanych walk. Walki oceniane przez MG są innego typu i musisz się liczyć z tym, że Twoja postać może ucierpieć bardziej niż kilkoma kłakami wyrwanej sierści. Ale jest ryzyko, jest zabawa, tak?

  Z A B I J A N I E.


  Jeśli nasza postać umrze, otrzymuje rangę Ducha. Chcesz dowiedzieć się więcej o życiu po życiu? Zapraszam do TEGO tematu.

  • Na zabicie trzeba mieć zgodę użytkownika (w szczególnych przypadkach zgodę Głównego Administratora To zezwolenie nie jest wymagane, kiedy postać podpadła w jakiś sposób swojemu stadu i Alfy podjęły decyzję o jej uśmierceniu.
  • O naturalnej śmierci postaci (ze starości) lub śmierci z głodu, pragnienia ew. popełnieniu samobójstwa należy poinformować któregoś z Administratorów, coby nam mógł przyznać odpowiednią rangę i to oficjalnie zatwierdzić.
  • Rzecz jasna można zabić postać z własnego stada lub stada powiązanego z naszym sojuszem, ale, mówiąc delikatnie, nie jest to mile widziane i grozi zerwaniem sojuszu, karą śmierci lub wygnaniem ze swojej sfory, tak więc robimy to na własną odpowiedzialność.
  • Morderstwo powinno być poprzedzone walką, wyjątki ustala Główny Administrator. Nie wiesz, jak prowadzi się walkę? Cofnij się do samej góry, tam masz wszystko dokładnie wyjaśnione.
  • By rozwiać wszelkie wątpliwości - zabójstwo też musi być oceniane przez MG. Decyduje on o tym, czy się powiodło, czy nie, bo oczywiście wróg może się zawsze obronić.


_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Walka, okaleczenia, śmierć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: OPIS GRY :: PORYWANIE I WALKA-
Skocz do: