Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 FAQ - Najczęściej zadawane pytania użytkowników

Go down 
AutorWiadomość
Dammit
Administrator
Dammit


Male Liczba postów : 149
Join date : 23/11/2014

FAQ - Najczęściej zadawane pytania użytkowników Empty
PisanieTemat: FAQ - Najczęściej zadawane pytania użytkowników   FAQ - Najczęściej zadawane pytania użytkowników EmptySob Gru 06, 2014 3:43 pm

FAQ
Czyli mały poradnik. Nie tylko dla nowych.


    Już się zarejestrowałem/-am. Co teraz? Czy mogę grać? Jak?

Każdy z nas wie, że regulamin na forum jest najważniejszy dlatego powinieneś się z nim zapoznać jak i z Opisem Gry. Nie musisz przeczytać wszystkiego od razu. Wiemy, że może to być niezwykle męczące. Na początek polecamy dział PODSTAWY GRY,


    Przeczytałem/-am wszystko, lecz nadal niektórych rzeczy nie rozumiem.

Nie denerwuj się, zwróć się o pomoc do jednego z graczy bądź do Administratorów, gwarantujemy, że nie odmówią pomocy.


    Jak wypełnić pola profilu? Nic nie wiem...



    Płeć: Zaznaczasz, czy Twoja postać jest psem czy suką.Pseudonim: Czyli proste zdrobnienie imienia Twojej postaci.Rasa Psa: Należy wpisać jakiej rasy jest Twoja postać. Jeśli nie wiesz, poproś kogoś o pomoc, lub zostaw pole puste.Ciąża: Napisz 'Tak' jeśli jesteś suczką w ciąży. Jeśli nie, zostaw puste.Partner: Tu wpisujesz imię partnera swej postaci.Miłość: Jeśli kogoś kocha (postać), to napisz tu.Przyjaciele: Wpisz tu imiona psów (inne postacie), których lubisz.Wiek: Zaznaczasz w jakim wieku jest postać.Charakter: Opisz tu charakter swojej postaci. np.: Miła, Zła...Rodzina: Wpisujesz tu imiona swych rodziców, kuzynów, braci...Siła: Każda ranga ma własne pkt siły. (sprawdź temat Rangi) Życie: Poziom życia Twojej postaci, pamiętaj, że postać można zabić tylko za Twoim pozwoleniem!Liny: Wpisujesz ilość lin, przyporządkowaną swej randze.Zauroczenie: Wpisujesz tu, kto Ci się podoba.Autor Zdjęć: Twoim OBOWIĄZKIEM jest podanie autora Twojego zestawu!Multikonta: Nazwy Twoich innych kont.



    Co to jest avatar, skąd go wziąć?

Avatar, podobnie jak logo, możesz zrobić samemu, używając programu Paint, Adobe Photoshop, PhotoFiltre, itd.
Jeśli jednak nie umiesz - Zamów coś w avatarni.


    Już wypełniłem/-am pola, mam avatar, logo... A co teraz?

Teraz tylko zapis do Sfory (tutaj: [url=]Zapisy[/url]).
Uważnie przeczytaj zasady jakie narzucają poszczególne sfory. Wybór często decyduje o charakterze Twojej postaci co ma wpływ na fabułę.
Następnie musisz poczekać aż zostaniesz przyjęty - rozpoznasz po tym iż Twój nick przybierze kolor owej sfory, a także otrzymasz rangę początkową.
Wtedy możesz zacząć grę.



    Jak mam grać? O co chodzi?

Wybierasz teren (temat) w którym chcesz grać. Najpopularniejszym z nich jest strumyk. W postach umieszczasz informacje na temat 'Co robi Twoja postać?'. np. Weszła, usiadła, ziewnął itp.


    Tylko to? Nie mogę robić nic więcej?

Oczywiście, że możesz. Można chodzić do sklepów, organizować różne zabawy, zakładać avatarnie, i wiele innych ciekawych rzeczy.


    O nie!!! Porywają mnie!? Co robić!?

Najważniejsze: Nie panikuj. To tylko gra, w której nawet najlepsi zostają porywani, nawet Alfy.  Jeśli chcesz, możesz poprosić sojusznika o pomoc. Nowi użytkownicy mają NIETYKALNOŚĆ przez PIERWSZY TYDZIEŃ gry.


    Jestem w lochach. Co mam robić?

Teraz musisz odczekać kilka dni, zanim ktoś Cię wypuści.


    Jak mogę uniknąć porwań?

Niestety, nie możesz. Dobrym wyjściem jest zapisanie się na początku do SL. Ich się nie porywa.


Dziękuję za zapoznanie się z FAQ.
Życzę miłej zabawy!
Więcej info w Opisie Gry.
Powrót do góry Go down
 
FAQ - Najczęściej zadawane pytania użytkowników
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: OPIS GRY :: PODSTAWY GRY-
Skocz do: