Share | 
 

 Dzieje Lasu

Go down 
AutorWiadomość
Saul
Dorosły pies
avatar

Male Liczba postów : 34
Join date : 25/11/2014

PisanieTemat: Dzieje Lasu   Sob Gru 06, 2014 5:11 pm

Będą tutaj opisywane ważne wydarzenia w historii sfory.

Wcześniejsze wpisy:

  Leśni zadrżeli, bowiem słynna samica beta, Inka, zdecydowała się opuścić nasze progi. Po krótkiej dyskusji zgodziła się zostać, jednakże - pod inną rangą. Stado rozkwita, uwagę przyciągają wolne stanowiska bet lasu. Powoli wstępujemy na wyżyny, zaczynamy tworzyć nową potęgę... Co z tego wyniknie ? Czas pokaże.
  - Dream

  Stado wybrało. Betami Sfory Lasu zostają Turkus i Dream. Serdecznie gratulujemy.
  Miejmy nadzieję, że razem z alfami będą starali się ulepszyć stado, oraz że jak najdłużej będą piastować swe stanowiska.
  - Vertumnus

  Ja, jako Soul, zaczynam się zastanawiać nad jednym faktem.
  Dlaczego wszyscy nas opuszczają? Nasze leśne skarbki? Lost,
  Groove, Carlisle. Czy było im źle u nas? Nie ta atmosfera?
  Zbyt dużo spraw w toku? Nurtujące pytania, na które będzie
  trudno znaleźć odpowiedź. Na szczęście mamy tez nowe
  osoby, takie jak Drein czy Caroline, które może nie zastąpią
  w. w. postaci, lecz przybyły do SL z nową energią i chęciami.
  Miejmy nadzieję, że podoba im się u nas. Życzymy sukcesów!
  - Vertumnus

  Leśni tworzą nową potęgę; gromadzą siły, by oczarować całą krainę swoją dobrocią. Nasze szeregi po raz wtóry zasiliła słynna Groove; leśny próg przemierzyła również Lost. Stado pnie się coraz wyżej i wyżej... mimo tego, że coraz częściej zdarzają się konflikty czy drobne nieporozumienia. Wierzymy z całych sił, że jest to chwilowe i nie przeszkodzi nam w dalszym zdobywaniu szczytów.
  - Dream

  Sfora Lasu wspięła się na wyżyny. Wciąż witamy nowych członków stada, napływają ciekawe pomysły i interesujące urozmaicenia. Jednakże sporo zmian zaszło w tym nietypowym stadzie – funkcję alfy lasu przejęła pełniąca do tej pory obowiązki bety Dream Etaanaru, zaś na zastępców mianowano Dreina Askarioth oraz Fly Miyavi. Oby stado rozwijało się dalej w świetle sukcesów .
  - Dream

  Lasem wstrząsnął grom, niespodziewany cios naostrzonym sztyletem. Vertumnus Trevento, uwielbiany przez wszystkich leśny, zrezygnował ze stanowiska Alfy. Na jego miejsce wybrano Dreina Askariotha, który wcześniej pełnił tę samą funkcję w ogniu. Oby utrzymał las na tym samym wysokim poziomie.
  - Dream

  Smutne wieści dla potęgi Lasu... Dream opuściła nas z przyczyn niewyjaśnionych. Czy wróci? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, iż na jej miejsce przydzielono nową osobę - znaną i lubianą Fly Miyavi. Ponadto na stanowisko Samicy Bety umieszczono Groove Crassane. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
  SL póki co nie wdarło się na wyżyny, ale czekamy i wierzymy, iż do naszej wspaniałej Sfory przybędą nowe osoby z nowymi pomysłami. Miejmy nadzieję, że nasze starania przyniosą skutki...
  - Amelie

  W ostatnim czasie w Sforze Lasu wydarzyło się dużo dobrych i zarazem złych rzeczy.
  Wolne stanowisko Samca Alfy objął Esotico Docteur, natomiast Bety Vertumnus Trevento. Lecz los nie był łaskawy.
  Znana i lubiana Fly Miyavi oraz Esotico Docteur zrezygnowali z funkcji Alf. Był to poważny cios dla Sfory.
  Nowymi Alfami zostali Toph Bei Fong i Vetrumnus Trevento, natomiast wolną posadę Samca Bety objął Edward Cullen.
  Z tego powodu gratulujemy i mamy nadzieje że nowa władza wzniesie Sfore Lasu na wyżyny, a może nawet i na góry.
  - Assane

  Ostatnio w Sforze Lasu wydarzyły się dwie ważne rzeczy. Pierwszą rzeczą jest to że do Sfory przybywa coraz wiecej członków i że pozostała ona nietykalna. Ale nie może pomagać przy porywaniach. Druga sprawa jest smutniejsza, Groove która przez długi czas tkwiła na stanowisku Samicy Bety, zrezygnowała. Był to powazny cios dla Sfory Lasu. Stracili jedną osobe z władzy. Groove była jedną z najaktywniejszych osób w SL. W Sforze nie brakuje Samic, lecz Alfy czekaja na tą która się wyróżni. Mamy nadzieje że niedługo to puste miejsce zajmie osoba, która chociaż w małym stopniu dorówna Groove.
  - Assane

  Sprawa Samicy Bety została rozwiązana. Miejsce które przez długi czas zajmowała Groove zostało zajęte przez Nimes Ferr Clermont Z tego powodu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Lecz to nie koniec dobrych wieści, dzięki Wam Sfora Lasu idzie w góre, przybywa coraz to wiecej członków. Oby tak dalej. Niedługo ma odbyć się misja, czy zakończy się powodzeniem? Zobaczymy.
  - Assane

  Misja zakończyła się powodzeniem, z tego powodu gratulujemy. Lecz mamy też złą wiadomość. Edward Cullen który przez dłuży czas był Betą Lasu zrezygnował z tej funkcji. Sfora Lasu znowu straciła osobe z Władzy. Samicą Alfą nadal jest Toph a Samcem Vetrumnus Trevento. A kto zajmie stanowisko Samca Bety? O tym przekonamy się wkrótce.
  - Assane

  Sprawa została wyjaśniona. Wolne stanowisko Samca Bety objął Ramzes, który wygrał małą liczbą głosów.
  Rywalizował on z Drein'em. Wygrał najlepszy. Z tego pwoodu gratulujemy i mamy nadzieje że Ramzes długo będzie na tym stanowisku.
  - Assane

  I znowu w Sforze Lasu zdarzyły się dwa nieszczęścia.
  1. Vetrumnus Trevento zrezygnował ze stanowiska Samca Alfy, lecz nadal pozostał z nami jako Leśny Podróżnik.
  2. Ramzes zrezygnował ze stanowiska Samca Bety i przeniósł się do Sfory Ognia.
  Jednak Sfora Lasu mimo sprzeciwności losu radzi sobie bardzo dobrze. Przybywa coraz więcej członków, którzy moze zajmą te dwa puste miejsca w władzy.
  - Assane

  Jedno miejsce w władzy zostało ponownie zajęte przez vertumnusa Trevento, jakie? Otóż stanowisko Samca Alfy. Z tego powodu gratulujemy. Natomiast stanowisko Samca Bety nadal pozostało wolne. Drodzy Samcy, prosimy o wypady na fabułę w miarę możliwości. Do Sfory przybywa coraz więcej nowych, mamy nadzieje że ktoś z nich zajmie wolne czwarte stanowisko we władzy.
  - Assane

  Sprawa władzy ponownie została rostrzygnięta. Otóż miejsce Samca Bety zajął Drein Askarioth z tego powodu gratulujemy i życzymy mu dalszych sukcesów. Sfora Lasu rośnie w oczach, coraz więcej członków pojawia się na terenach. Tak trzymać! Stanowisko Samicy Alfy nadal sprawuje Toph, natomiast Samca Alfy Vertumnus Trevento. A na stanowisku Samicy Bety znajduje się Nimes Fer Clermont. Mamy nadzieje że ta władza, jeszcze bardziej podniesie Sfore.
  - Assane

  Przez ten czas zdarzyło się bardzo dużo rzeczy, których nie można ogarnąć. Zacznijmy od władzy, na stanowisku Samca Alfy aktualnie znajduje się Drein Askarioth, natomiast na Samicy nasza niezastąpiona Toph. Niedawno odbyła się ankieta na Samicę Betę, którą została nasza wspaniała i jedyna w takim rodzaju Groove, która wróiła na forum. Gratulujemy jej z tego powodu. Sfora Lasu rośnie w siłę z dnia na dzień, przybywa coraz to nowych członków a Ci "starzy" pną się na szczyt. Oczywiście nie wiadomo kiedy odbędą się wybory na Samca Betę. Apeluję do wszystkich samców, bierzcie się chłopaki do roboty.
  W tym czasie odbywało się wiele misji, lecz święta nie mogły minąć spokojnie, świąteczna uczta została zniszczona przez zastępy mroku, którzy ośmielili się wtargnąć na leśne tereny niosąc zło i rozpacz. Porwali oni jedną z samic Lasu by wynieść ją na strumyk, lecz leśni nie pozostali dłużni. Jak jeden mąż ruszyli ratować swoją "siostrę". Z pomocą przyszli im także ogniste psy, na mocy paktu zawartego z Leśnymi duszami. Mamy nadzieje iż już więcej nie dojdzie do takich sytuacji i las będzie mógł się rozrastać w spokoju i ciszy.
  - Remus

  Cóż się tutaj działo? Nikt tego nie wie...nikt nie umie spojrzeć wstecz bez bólu i targania rozpaczy. Wieść iż dotychczas, najlepsza Alfa Lasu, niezawodna, niepowtarzalna, która spowodowała iż Las wspiął się na wyżyny - odeszła. Tak, nasza kochana Toph, postanowiła zrezygnować z Alfy jednak zostając w Sforze i deklarując swoją pomoc w razie jakieś potrzeby. Droga Toph, będziemy za Tobą tęsknić..dziwimy się iż wytrzymałaś z nami tak długo i mogłaś wytrzymać więcej..lecz Twoja decyzja jest nieodwołalna i nie będziemy jej podważać.
  Sfora Lasu po tak tragicznym wydarzeniu zebrała się nader szybko i odbyło się głosowanie na Alfy. Na okres próbny owe stanowiska przejeli Lacoste i Despair Sousuke, aktywni członkowie leśnej sfory. Mamy nadzieje iż chociaż w mniejszym stopniu, pomogą sforze wznieść się wyżej. Stanowiska Bet nadal pozostają wolne, ciekawe kto na nie zasłuży. Czekamy z niecierpliwością.

  "Nic nie może przecież wiecznie trwać
  Co zesłał los trzeba będzie stracić"


  Nie ma aż tak dobrych nowin co do naszej leśnej społeczności, możemy powiedzieć iż rozrastamy się i to jest fakt iż coraz częściej widać nas na terenach, ale czy to wystarczy? Warto wspomnieć iż lisica Lacoste nie podołała obowiązkom, które na nią spadły i została zdegradowana do pozycji Samicy Bety poprzez leśny lud.
  Można powiedzieć iż nasze szregi się rozrastają, starzy użytkownicy wracają by ponownie zasiedlić nasze szeregi i wzmocnić je swoją obecnością. Groove i Avalon wróciły ze zdwojoną siłą by pomóc naszej jakże kochanej Sforze, są także nowi, którzy szybko pną się po szczeblach kariery, może niedługo ktoś stanie na piedestale władzy? To brzmi kusząco, nieprawdaż? Lecz nie trzeba tylko być ale i też regularnie udzielać się w leśnych sprawach.
  Zostały także zorganizowane konkursy, jednej jest pod kątem graficznym a drugi opisowym. Zadaniem chętnych jest stworzenie opisu Sfory ale i też zrobienie herbu czy flagi, więc pędzle w dłoń...e to znaczy włączcie wszelkie programy graficzne i do dzieła, przecież każdy ma w sobie chociaż krztę talentu i mogę zapewnić iż każdy dostanie nagrode. Mamy nadzieję iż z dnia na dzień będzie coraz lepiej.


  " Przez cierpienie do odrodzenia "  W naszej sforze nastało wiele zmian, stanowisko samca Alfy opuścił Railith Exorcist , dzierżył je z rozwagą i wiele radości przy tym nam zapewnił. Postanowił to brzemię przekazać w ręce Grayscale , który to wcześniej stanowisko bety obejmował. Wszystko zostało szybko i bezboleśnie przeprowadzone. Lacoste nie sprostała powierzonej jej misji i została zdegradowana z Bety na - Leśną Damę, stanowisko po niej przejęła Delomi - jak na razie radzi sobie świetnie. Stanowisko samca bety zostało naznaczone samotnością. Oh a właśnie bym zapomniała - Samica Alfa. Avalon - radziła sobie świetnie, lecz gdzie teraz jest ?! Oto jest pytanie.

  Odrodzenie...


  Stado powoli zaczyna odżywać, na nowo zagościł tutaj spokój i harmonia. Stanowisko wcześniej puste zajął Quars Thursenthe - dzierży teraz rangę Leśnej bety. To nie koniec nowości, stado wzbogaciło się o nowych aktywnych userów " Harmoni, Gossip Girl " . Powróciła również Lacoste - wszystko zmierza we właściwym kierunku !

  Znów Kryzys, ale czy na pewno ?


  W sforze Lasu cały czas są zmiany, nasz kochany Grayscale zrzekł się stanowiska Alfy na rzecz niejakiego Quarsa Thursenthe, sam zaś objął zaszczytne i nadal wysokie stanowisko leśnej Bety. We władzy poza tym nic się nie zmieniło. Słońce zaświeciło nad krainą leśnych,gdy do naszych szeregów powróciła Bordo i Groove. Cieszmy się z ich powrotu i starajmy się odbudowywać leśną potęgę.

  Odchodząc z poprzedniej krainy czujemy niedosyt i smutek, wielu nie przeszło tej drogi jaką postawił nam przed jestestwem los. Aczkolwiek pisze tutaj do was, byście me słowa zapamiętali, chodź na nowo musimy majestat ukształtować to wiem, że damy rade. Z uśmiechem spoglądam w przyszłość i wpatrzony w horyzont - mówię władza nasza jest kompletna, cieszmy się z małych rzeczy. Bo ci ! Ci wierni , co pozostali - budować będą nową potęgę.

  Wasz skryba ...
  -Quars Thursenthe


  Kiedy z uroczej doliny podnoszą się opary, a słońce patrzy z wysoka w nieprzeniknioną ciemność lasu, wysyłając jeno małe wiązki promieni w głąb tego świętego przybytku, leżę sobie w wysokiej trawie nad brzegiem szemrzącego potoku. Przytulony do ziemi, dziwuję się rozlicznym trawkom, czuję blisko serca mnóstwa małych robaczków i komarów, snujących się pośród źdźbeł (...) Wówczas czuję żywo obecność Wszechmogącego.
  Dzień 1 za kaileenowego pisania.
  Filary i zarazem czerpiące krystaliczną życiodajność wody korzenie sfory - Alfy i Bety, wyplątały się z zaszczytnego szeregu, zajmując niższe stanowiska. Jedynie nasz Samiec Beta (Mahzun) ostał wytrwale na swym posterunku, przez czas wyboru reszty 'zgrai' sprawując pieczę nad Leśnymi. Ci wymienieni jako ostatni przeżyli w związku z tym niemały wstrząs, zdezorientowani zaistniałą sytuacją niczym ślepcy. Prócz szelestu wśród bukowin niósł się ich chóralny szept: Co teraz? Co teraz z nami będzie?
  Na całe szczęście sprzyjająca Miłującym Przyrodę aura zaradności otoczyła jednego z nich (Mercuria), który to nie zwlekając długo przeprowadził wybory mające wyłonić nową władzę.
  Drogą głosowania wyłoniono zupełnie nową, świeżą kadrę:
  Samica Alfa - powszechnie uchodząca za chorobliwie nieśmiałą Kaileena.
  Samiec Alfa - niesamowicie pracowity, pałający majestatem Mercurio.
  Samica Beta - tryskająca entuzjazmem i chęcią pomocy Delomi.
  Samiec Beta - przykładnie aktywny oraz pozytywnie postrzelony Mahzun.
  Co czeka Leśnych pod takim panowaniem? Nowa potęga, czy też klęska?
  Niebawem... Niebawem wszystko stanie się jasne. To możemy Wam obiecać.
  - Kaileena


  Marzy mi się, by tu i teraz zostało 'tym i teraźniejszym' na wieki, jednakże powielonym parokroć, nadętym sukcesem.
  Dzień 23 za kaileenowego pisania.
  Iście złota obręcz, nań misterny napis... Czy wiesz o czym piszę? Pierścień Lasu... Wytrącony z łap Akinimod, uwielbianą przez wszystkich drogą powszechnego głosowania, upodobał sobie za nowego właściciela mnie. Krzewiącą Nadzieję.
  22 września na kameralnej imprezie, wśród strzelających wesoło iskier ognia, osaczonych jedynie leśnymi istnieniami, powitaliśmy Jesień. Gwar licznych rozmów przecinały wznioślejsze chwile złożone na opowieści wydane ustami Mercuria. Mogliśmy także obejrzeć zajmujący spektakl, zaserwowany nam przez majestat wielkiego klonu, którego ożywione przez magię liście poczęły tańcować naokół. Nie brakowało także pokazu umiejętności wokalnych naszego wspaniałego Ash`a, czy kilku awansów przyznanych aktywniejszym psom na tę okoliczność.
  A co jeśli chodzi o stan sfory? Zadowalający. Brylujemy na parkiecie forum. Hej! Ale wiecie co? Mam przeczucie, że stać nas na dużo, dużo, dużo więcej.
  Do dzieła : )
  - Kaileena

  Wiesz... Zmiany są czymś nieuniknionym. Często warunkują lepsze dzieje...
  Dzień 72 za kaileenowego pisania.
  Zaniepokojone trawy niosły przez psią krainę wieść, że złamana dzierżonym ciężarem władza stopniowo niknęła z życia sfory.
  Mimo wielkiej miłości, jaką niewątpliwie darzyli oni Leśnych, dla ich dobra, postanowili ustąpić miejsca osobnikom z większymi rezerwuarami sił.
  Po raz kolejny demokratyczne głosowanie uformowało nowy szyk 'Czołowych'.
  Samicą Alfą została Kitty, samcem Mahzun.
  Obok nich zasiedli na nieco niższym piedestale Selena i Dizzy.
  Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
  Leśne jednostki powitały jesień, lecz dopiero niedawno przypomniały sobie, że istotnym jest zapełnić spiżarnię. Toteż pod przewodnictwem ambitnej Seleny ruszyli do lasu, by oczyścić runo leśne z wszelakiej maści grzybów.
  Przednią zabawę zapewniały leśne, bratające się z naturą wcielenia, ale nie brakowało i elementów grozy zapewnionych osobnikom innych sfor.
  Pełne brzuchy niestety nie wpłynęły specjalnie korzystnie na aktywność Szumiących. Być może Leśni się struli? Dzielnie trzymają się starzy wyjadacze, lecz brak tak pożądanej, młodej krwi. Oby ten stan był tylko przejściowy.
  - Kaileena

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dzieje Lasu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem
» "Dzieje Magii" Bathildy Bagshot [do edycji]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: SFORA LASU :: TABLICA INFORMACYJNA :: NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE-
Skocz do: