Share | 
 

 Za jakie grzechy...

Go down 
AutorWiadomość
Levi
Pomiot Ciernia
avatar

Male Liczba postów : 229
Join date : 09/11/2014
Skąd : Underground City

PisanieTemat: Za jakie grzechy...   Sob Gru 06, 2014 6:26 pm

.. czyli jak zostać zauważonym.


Wiele osób twierdzi, iż w Sforze Ciernia nie wynagradzamy. Nic bardziej mylnego! Aby słowa te nieco uwiarygodnić daję Wam do dyspozycji spis najróżniejszych rzeczy, które zrobić możecie, aby otrzymać nagrodę. A trochę tego u nas jest.. Duchy, Kamienie, Ciernie plus pochwały i punkty od A/A. Poniższa rozpiska obejmuje sposoby zdobycia wynagrodzeń od najbardziej do najmniej korzystnego.


Poprowadzenie misji/imprezy - W zależności od długości i jakości, od 3 do 6 pkt.
Udział w fabule - W zależności od budowy postów i częstotliwości bywania na polanie, od 2 do 4 pkt.
Udział w misji stadnej - W zależności od aktywności na misji oraz długości pobytu, od 2 do 4 pkt.
Udział w misji innego stada - 3 pkt.
Reprezentacja sfory na imprezach ogólnoforumowych - 3 pkt.
Pomysł przyjęty - 3 pkt.
Porwanie jednej psa - 1 pkt.
Pomysł nieprzyjęty - 1 pkt.


Ponadto co dwa tygodnie robimy podsumowanie Dzienniczka Ciernia. Aktywni zostają nagradzani przez innych członków na PW plusami. Następnie Fenrir podsumowuje wszystko w temacie Dzienniczek Aktywnych Cierni, który znajduje się w Wrotach Otchłani. Ilość plusów decyduje o tym, jaką otrzyma się nagrodę.


Jeśli nikt nie zauważył Twojego wkładu w jedno z powyższych przedsięwzięć, nie wstydź się! Napisz do Alfy { wskazane PW } załączając stosowne uzasadnienie { najlepiej link jako dowód }. Wtedy na pewno naprawimy swój błąd i nagrodzimy Cię w odpowiedni sposób!


Dodatkową formą wynagrodzenia są Pionki. Jest to kryształowy posażek adekwatny do jednej z figur szachowych. Pionki przyznaje się w dwóch dziedzinach: dzięki udzielaniu się { białe } oraz pisaniu w fabule { czarne }. Nagrody zbieramy stopniowo - od najmniej wartościowej do najbardziej wartościowej. Gdy uzbierasz najwyższy stopień { czyli tzw. Króla } otrzymasz od stada wysoka nagrodę, niespodziankę. A oto hierarchia przyznawania Pionków, od najmniej wartościowego do najbardziej wartościowego:

- Goniec
- Skoczek
- Wieża
- Dama
- Król

Warto zaznaczyć, że Pionki każdego rodzaju { i te za fabułę i te za udzielanie się } są takiej samej wartości jednak nie można ich wymieniać. Dla opornych na informacje: Kiedy Alfa zauważy Twój wkład w jednej z dwóch wyżej wymienionych dziedzin otrzymasz na początek Gońca. Gdy dalej będziesz pracował poprzedni Pionek zastąpi bardziej wartościowy Skoczek. Później będziesz miał szanse zbierać kolejne stopnie: Wieżę oraz Damę. Na samym końcu piramidy wartości stoi Król. Jeśli wejdzie w Twoje posiadanie otworzy przed Tobą nowe możliwości. Jakie? Przekonasz się po uzbieraniu wszystkich Pionków.


_________________

Theme | Voice
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Za jakie grzechy...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: SFORA CIERNIA :: TABLICA INFORMACYJNA :: SPISY-
Skocz do: