Share | 
 

 Pióra

Go down 
AutorWiadomość
Saul
Dorosły pies
avatar

Male Liczba postów : 34
Join date : 25/11/2014

PisanieTemat: Pióra   Sob Gru 06, 2014 9:11 pm

Skąd się wzięły pióra?
Podobno jedna z charyt, poprosiła leśne ptaki o podarowanie swych piór przedstawicielom leśnym, aby te mogły przy ich pomocy stać się silniejsze i walczyć skutecznie z naporem sił zła. Każde z piór ma swoje miejsce na ciele psa, budowa właściciela pióra nie zmienia się. Aby takie pióra dostać należy starać się fabularnie, a gdy zostanie się wytypowany doń, należy zgłosić się do jednej z Charyt i Alfy, by zostało nadane mu wynagrodzenie, przy którym pies składa przysięgę o swej wierności do sfory. Ta przysięga zabrania mu opuszczać sfory. Musi być jej wierny do końca.


  Pióro Sikorki – Pies posiadający owe wyróżnienie jest psem niezwykle towarzyskim. Jednak mimo swej otwartości nigdy nie traci czujności. Jest niezwykłym stworzeniem, któremu nigdy uśmiech nie schodzi z pyska. Potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji, w którą wpadł bez szwanku. To wszystko sprawia, że jest doskonałym towarzyszem oraz przyjacielem. Kolorowe pióra zdobią jego bok.

  Pióro Jerzyka – Osobnik, który dzierży Piórka Jerzyka jest niezwykle szybki i zwinny. Żaden wyścig mu nie straszny. Nigdy nie traci nadziei, co często dodaje mu sił. Jest psem o złotym serduchu, które cierpi widząc krzywdę innych. Nie jest także typem kłótliwca i zrobi wszystko, aby uniknąć sprzeczki. Piórka zdobią jego czoło.

  Pióro Kazuara – Jest to pies o nadprzyrodzonej sile. Jednak pod jego grubą skórą, kryje się serce wrażliwca, który nie pozwoli, aby jego najbliższym stała się krzywda. Broni przyjaciół i rodziny nawet za cenę życia. Mimo wszystko walka sprawia mu wyraźną przyjemność. Pióra zdobią jego policzki.

  Pióro Sowy – Te pióra dają posiadaczowi moc- Moc czytania w umyśle psowatych z innych sfor. Pióra Sowy są także symbolem mądrości, która wręcz tryska z psa. Śmiało można go nazwać Fontanną Wiedzy o Lesie. Kocha wszelkiego rodzaju łamigłówki i zagadki. Charakterystyczną cechą ów leśnego są pióra na grzbiecie.

  Pióro Kolibra – Świadczą o wyjątkowości psa, które je posiada. Zazwyczaj filigranowej budowy ciało jest bardzo giętkie i zwinne, a co za tym idzie szybkie. Jest bardzo tajemniczym stworzeniem, wiecznie skrytym i szukającym spokoju. Jest typem samotnika, trudno zaskarbić sobie jego zaufanie, jednak gdy to się uda jest oddanym przyjacielem. Potrafi przyjąć dowolne rozmiary na czas 30 minut. Drobne piórka zdobią jego pierś.

  Pióro Kruka – Jest psem spowitym wieczną kurtyną tajemnicy, która nigdy nie schodzi w całości. Mimo, iż jest z natury psem bardzo dobrym, potrafi stać się maszyną do zabijania. Łatwo staje się niewidoczny, jest zręczny i bardzo dobry w wspinaczce. Dobrze czuje się w ciemnościach. Smoliście czarne pióra zdobią jego brzuch.

  Pióro Strusia – Osobnik z natury bojaźliwy. Często w razie zagrożenia „chowa głowę w piach” innymi słowy ucieka. Jednak gdy ktoś skrzywdzi jego bliskich... Lepiej mu schodzić z drogi. Łatwo wpada w histerię. Reaguje bardzo emocjonalnie na codzienne sytuacje. W razie niebezpieczeństwa potrafi zwiększyć swoje rozmiary nawet dwukrotnie. Biało-czarne pióra zdobią jego szyję.

  Pióro Pawia – Jest uosobieniem piękna w każdej postaci. Ma złote serce, wygląd anioła. Szybko wtapia się w tłum niczym kameleon. Jest dość szybki. Potrafi postawić na swoim, a jeśli coś nie idzie po jego myśli potrafi tak manipulować aby było tak jak chce. Tak jak przystało zdobią jego ogon.

  Pióro Sokoła – Pies o iście sokolim wzroku. Potrafi wypatrzeć swą ofiarę już z daleka. Jest istotą niezwykle szybką i zwinną. Każde jego posunięcie jest dokładnie przemyślane. Nigdy nie idzie na spontaniczność. Potrafi zamienić się na 10 minut w sokoła i zniknąć w najmniej oczekiwanym momencie. Pióra zdobią jego łapska.


Opisy piór By Sentymentalna, reszta: Rochvellon Lairë.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Pióra
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: SFORA LASU :: TABLICA INFORMACYJNA :: HONORARIA I HIERARCHIA-
Skocz do: