Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nabór na Mistrzów Gry

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

Nabór na Mistrzów Gry Empty
PisanieTemat: Nabór na Mistrzów Gry   Nabór na Mistrzów Gry EmptySro Lis 12, 2014 3:53 pm

Jako, że forum dopiero rusza mamy niedobór w kadrze jeśli chodzi o Mistrzów Gry dlatego każdy chętny może zgłosić się. Okres próbny bycia MG trwa 2 tygodnie, po tym czasie Administracja decyduje czy nim zostajesz czy nie.

Kod:

[b]Moje doświadczenia związane z MG:[/b]
[b]Dlaczego chcę zostać MG:[/b]
[b]Przykładowy post jako MG lub pomysł związany z misją:[/b]

zgłoszenie sie nie wymaga wysiłku, to okres próbny jest ważniejszy podczas którego będziemy kontrolować Wasze poczynania jako MG.
Powrót do góry Go down
Bezimienna
Dorosły pies
Bezimienna


Female Liczba postów : 15
Join date : 23/11/2014
Age : 29

Nabór na Mistrzów Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Nabór na Mistrzów Gry EmptyPon Lis 24, 2014 11:46 pm

Moje doświadczenia związane z MG: no, zdarzyło mi się pomistrzować
Dlaczego chcę zostać MG: W sumię lubiłam tę władzę, heuhue :> A tak serio... Sprawiało mi to przyjemność i chyba w sumie nie szło mi to najgorzej (?)
Przykładowy post jako MG lub pomysł związany z misją: 1, 2, 3, 4 - tyle znalazłam na ostatniej wersji forum. + jeszcze w pogodynkę lubiłam się pobawić.
Powrót do góry Go down
Jaqen H'ghar
Administrator
Jaqen H'ghar


Male Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2014
Age : 33

Nabór na Mistrzów Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Nabór na Mistrzów Gry EmptyWto Lis 25, 2014 12:41 pm

Z radością przyjmiemy Cię na Mistrza Gry, wszystkie misje odbywają się w Fostelavionie (jest to dział tuż nad offtopem). Proszę zapoznaj się z tamtymi tematami i witam wśród małego grona Mistrzów Gry ; )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na Mistrzów Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry   Nabór na Mistrzów Gry Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na Mistrzów Gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 ::  :: TECHNIKALIA :: OGŁOSZENIA-
Skocz do: